» Poradna » Programy

Thunderbird mi svévolně maže poštu

Ahoj, Thb. už používám spoustu let a k naprosté spokojenosti. Nedávno se mi na noťasu stalo, že jsem jednoho z emailů chtěl vymazat, ale téhle operace se Thb. seknul a nic se nedělo. Ukončil jsem ho násilně a po znovuspuštění jsem zjistil, že vymazal všechny stažené emaily, ale jen ty, co přišly ze Seznamu a v určitém časovém období. Nejhorší na tom bylo, že to samé udělal i na serveru Seznamu, i když má nastaveno nechávat poštu na serveru. Dnes se mi stalo něco podobného. Prohlížím si stažené emaily a zničehonic zmizely z Doručené pošty všechny emaily se Seznamu. Může pomoci přeinstalace Thb. nebo jen zrušení a vytvoření účtu na Seznamu ?Díky za odpovědi, Tom

Odpovědi na otázku

Máš poškozený profil (v thunderb.) Smaž složku s profilem v Appdata (vytvoří se nová) a vše si znova nastav..