» Poradna » Programy

Thunderbird e-mail - více účtů

Dobrý den,mám otázku, je možné mít v e-mail klientu Thunderbird více účtů najednou? Tahat do něj e-maily z několika e-mailových adres (na seznam.cz)? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ano

Určitě, teoreticky není počet nijak omezen. Tuším, že testováno bylo asi 150 účtů, což už je dost absurdně vysoké číslo.

Až se vyspíš, nic ti nebrání to vyzkoušet.

jo, mám tam asi čtyři Různé poskytovatele mailu, bez problému.

Už jsi viděl nějakého klienta, který by neuměl pracovat s více účty? To by nebyl klient, ale krám Jistěže TB umí. Osobně tam mám účtů 5 od různých poskytovatelů.

Můžeš mít komerční omezení, třeba eM Client v neplacené verzi umí jen dva účty.

Ok, může být. Naštěstí TB se to netýká