» Poradna » Programy

Thunderbird chybné datum

Nainstaloval jsem Thunderbird, nastavil jsem jsem email na Seznamu přes POP3 a část emailů se stahuje se špatným datem. Výsledkem je strašný chaos v poště, u těchto emailů není v hlavičce datum, stažené jsem se jsou jako úplně nové, i když jsou staré několik let. Samozřejmě při zobrazení zdrojového kodu je datum ok.Není nějaké řešení problému?Samozřejmě vím o nevýhodách POP3, nejedná se o můj mail a klient je nastavený s zachováním emailů ve schránce. Stejný problém nastane, ale i pokud přetáhnu emaily z původního stařičkého Windows live mail, jen se jako datum emailu nastaví rok 2120! V původním programu, který jsem chtěl nahradit pravé programem Thunderbird žádný problém nebyl.

Odpovědi na otázku

A když použiješ aktuální Thunderbird a IMAP?

Co ukazuje sloupec Doručeno?

Dobrý den,jak jste problém vyřešil? Dělá mi to samé, ale s protokolem IMAP, vždy se mi objeví staré maily v této chvíli je jich 113 s časem spuštění Thunderbirdu! Děkuji.