» Poradna » Programy

Thunderbird a doručená pošta

každým otevřením pošty se mi zvýší počet mailů ve složce doručená pošta o celkový počet mailů, resp. reálně se nezvýší (mám tam cca 500 mailů), jen mi ukazuje, že mam o 500 víc. Momentálně je to už 33 tisíc zpráv a každé další otvírání a načítání poš'ťáka je o něco pomalejší! Copa s tím dělat? Přeinstalovávat se mi nechce.

Odpovědi na otázku

Že by do koše?

a teď mi zmizely všechny maily a vyjel na mě průvodce vytvořením nového účtu. Kua ten komp si žije vlastním životem!!

Tak proč se nezeptáš na czilla.cz?Je tam diskusní fórum pro Thunderbird.

karel-: máš recht, dík.