» Poradna » Web a internet

Thunderbird - velikost pisma

Dobry den, necha se nekde v Thunderbirdu nastavit velikost pisma u prichozich zprav? Pripadne doporucite nejaky doplnek pro TB 52.4? Casto mne prijdou zpravy psane velmi drobnym pismem.Predem diky.pepik123

Odpovědi na otázku

Mám dobré zkušenosti s tímto doplňkem: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/theme...

Diky za doporuceni, ale s velikosti pisma ve zpravach mne to nedela vubec nic. Nebo neco spatne nastavuji?

Na to žádný doplněk nepotřebuješ, velikost písma si nastavíš přece přímo v Nástroje-Možnosti-Zobrazení-Formátování.

No to mam vsude nastaveno na 14. Presto me nektere zpravy (napr. i upozorneni na odpoved odsud ze Zive) prijde velmi malym pismem.U jedne zpravy od kamose prenastaveni minimalni velikosti pisma pomohlo, ale u mnohych ne a jsou stale velmi malym pismem...

Musíš upravit všechny typy písma (patkové, bezpatkové, proporcionální,...) a změň i minimální velikost písma.

To, myslim, ze vsechno mam. Viz: http://www.imgup.cz/image/LPFp

Ano, v TB je to s písmem poněkud složitější. Taky jsem to kdysi řešil. Nakonec jsem zjistil, že záleží i na nastavení typu fontu a dalších věcech. Protože jinak se změna velikosti neprojeví.----------------------------------------Můžu ti poslat screeny nastavení jak to mám nyní nastavené já - a funguje to, žádné "blechy" už se nekonají. Napiš mail.

Ahoj, zkus poslat screeny na honzanachod1214@seznam.cz. Predem diky.Ja to mel taky vyladane, ale po preinstalaci pocitace to ted neumzu dat dohromady. Ja myslim, ze to bylo nastavene nekde v about config, ale uz nevim kde.

Mám taky Thunderbird, stačí kliknout na zprávu, podržet CTRL a točit kolečkem myši.