» Poradna » Web a internet

Thunderbird - problém s odesíláním zpráv

Zdravím, Thunderbird mi při odesílání pošty začal vyhazovat zprávu "Při odesílání zprávy nastala chyba. Server odpověděl: See http://pobox.com/~djb/docs/smtplf.html.. Zkontrolujte prosím zprávu a zkuste to znovu." Odkaz jsem si prošel a zkusil jsem pár řešení na internetu, ale moc jsem toho nenašel a problém pořád přetrvává. Nevěděl by někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Zkusil bych aktualizovat Thunderbird.. Nebo kontaktovat spravce toho mail-serveru.

Děkuju za odpověď. Thunderbird mám aktuální a z druhého počítače nemám problém zprávy odesílat, ale zkusím se tedy zkontaktovat se správcem.

Vážne používaš pobox.com?

Chtelo by to neposilat samotna LF Bohuzel netusim, kde je berete. Vraci vam to s touto chybou jenom nejaky konkretni e-mail, treba odpoved nekomu? Zkusil jste promazat outbox, jestli tam nejaky rozbity e-mail, ktery to zpusobuje nezustava?

Dobrý den,setkal jsem se se stejným problémem.Pokud používáte antivir, vypněte si v antiviru u emailu kontrolu odchozí pošty smtp.Poté již půjdou odesílat zprávy.