» Poradna » Programy

Thunderbird - opakovane se me pta na hesla

hoj,

jako emailovy sw pouzivam mozillu thunderbirda a asi po tydnu mi z niceho nic obcas vyskakuje okno zadejte heslo pro xxx ucet.. musim ho zadat 2-3x a pak to zmizne..

docela otravne kdyz vam to udela tak 5x denne a mate tam 10 uctu...

nevite co stim?

Odpovědi na otázku

A to ti dělá, i když po zadání hesla zaklikneš, aby si to heslo pamatoval?

No doufám, šariku, že to není až takovy "neznalec", aby si stěžoval na zadávání hesla, když ho neuloží k zapamatování.

Tohle dělá občas OE, Windows Mail to má snad dokonce jako nějakou svou "vlastnost" (pardon, chybu, oni to už uznali), ale nevím, zda vydali záplatu. Ale to jen na okraj tématu, jsem zvědavý, co je příčinou v TB.

az takovy "neznalec" nejsem..
just nick na zive.cz

... nevim proc to je, tyden to jelo svizne a ted se me to obcas pta...az na to ze to obcas uz je otravne kdyz mate 10-15mistne kody k dulezitym mejlum.. :/

(ntbuk je bez viru a spyware..)

No já se ptám tak ze zvyku a pro jistotu, když neznám stupeň praxe.

Akorát potvrzuji, že i u mě občas TB si postavil hlavu v XP a řeším to přeinstalací. Často pomůže spuštění instalace bez smazání TB, tak to zkus.

V OE mi v extrémních případech (asi tak jen tři) nakonec pomohlo odebrání účtu a jeho nové založení. Trochu drastické, ale když to jinak nešlo, tedy s mými znalostmi...

Taky nejsu přes soft Einstein a křísím ho metodou pokusu a omylu.

Po těch 2-3 přihlašováních z toho účtu poštu stáhne, nebo ho přeskočí? U jaké verze? Nějaká aktualizace? Kdysi se mi přihlašování párkrát nezdařilo, ale pokaždé se ukázalo, že byl problém na serveru. Posledních 8 měsíců na 6 účtech žádný výpadek (TB 1.5.0.14 - 2.0.0.14).

vyzera to na poskodeny ucet
mne taketo blbosti a ine veci tiez robila TB
zmazal ucet a vytvoril novy a ide to v pohode/export a inport je samozrejmost ak nechces silno pisat/