» Poradna » Programy

Thomson DTH 5200 mechanika

Mám tento postarší dvd přehrávač a poslední dobou se stává ,že nechce načíst vypálená DVD.Nikde na internetu nemohu najít novější firmware(asi stejně nejde u tohoto typu aktualizovat),čočku laseru jsem vyčistil ,ale problém trvá,přitom media jsou v dokonalém pořádku.Jestli máte někdo stejný problém,nebo víte jak toto odstranit poraďte,hlavně ne rady typu"kup si nový přehrávač" atd.

Odpovědi na otázku

prohledni si okoli cocky poradne nekde zani najdes maly trimr na sroubovak natakovy ten hodinarsky staci trosku pootocit do prava a vyskouset jestli mechanika zacala nacitat dvd media. nekolikat to pomohlo.

OK.podobné rady jsem našel i přes Google,dneska to zkusím

No tak to snad dopadlo dobře,trimrem jsem otočil,né doprava(to nic nedělalo),ale doleva(proti směru hodinových ručiček) a zdá se to být OK.Jen doufám ,že to vydrží,dokonce to teď palená DVD načítá ze všech medií nejrychleji-7sekund..Díky moc.