» Poradna » Mobily

THL5000 a Summoners war

Ahoj. Mám problém s hrou na mobil Summoners War. vyšel nějaky maly auto update. po každem updatu mam na mobile problem a musim hru reinstalovat. Avšak tentokrat mi to při aktualizaci hlasilo že nemam připojeni k internetu, i když jsem ho měl. zkusil jsem vymazat data, cache, restart telefonu, nic nepomohlo. odinstaloval jsem hru, vymazal přes clean master zbylé soubory a jelikož to stále nešlo, dal jsem tovární nastavení. hru instaluju už asi 6 hodin, což není vůbec normální. mám rychlost připojení 12megabitu (cca 1,3megabajtu download) hra zabírá lehce přes 2GB. vždy mi BAR při stahování potřebných souborů doběhne do konce a pak se to na dlouho zasekne. po 6 hodinách jsem zhruba tipuju na 80%... i přesto se bojím že hra zase nepujde. napřiklad kamarad a bratranech nemaji problem žadný. stáhly se jim dva malé soubory a hrajou dál. nevím čim to je že já mam pořad s hrou problem. zkoušel jsem psat na forum. zatim nic nepomohlo.THL 50004.4.2 kitkat8 jader 2GHz2GB RAM5000mah nevýhoda hry, na kterou si všichni stěžují je také to, že to abnormálně žere baterii, proto se domnivam že hra neni spravně optimalizována, ale nejsem si tim jistý, a kdyby tomu tak bylo, asi s tim nic neudělam.

Odpovědi na otázku

Od svěřování se je fórum né poradna.Upřímně od toho vyššího lowendu nic nečekejte. Jeto reálně 4jádrový(používá najednnou max4) procesor z roku 2014 se slabou grafikou z pohledu her.