» Poradna » Notebooky

Thinkpad repas

Zdravím,můžete doporučit český (případně i evropský) obchod s repasovanýmaThinkpady?

Odpovědi na otázku

importpc.cz - mám nejlepší zkušenosti, objednával už jsem asi 15 zařízení (ntb, pc, monitory) a vždy k plné spokojenosti. Musel jsem řešit jednu reklamaci, trvalo to týden, vrátil se mi novější stroj.

take se priklanim k importpc.cz

ggpc.czimportpc.czSnad nejlepší firmy na repasy. Gigacomputer bych se určitě vyhnul. Co kus, to nějaký problém. Několikrát reklamováno na vadné disky, urvané panty atd. Mám pocit, že to tam snad ani nikdo nekontroluje vzhledem k tomu, že jsem našel v jednom notebooku i data jiného uživatele.

V práci bereme od https://www.terastore.cz/. Nedávno jsem kupoval i soukromě a mohu jen chválit. Stav notebooků super, cena taky dobrá, ale hlavně ten přístup - berou to tak nějak lidsky, domluvíš se na všem.