Thinkpad Edge 11 Windows 8 - jak zapnout wifi

zdravím vás- bios poslední verze- wifi driver pro tento NB a Win8 na stránkách Lenovo není- wifi síťové rozhraní je zapnuto v biosu- wifi síťové rozhraní je vidět ve správci zařízení- v nastavení počítače bezdrátové připojení je wifi vypnuto a přepínač není přístupný (disabled)- funkční klávesa F8 pro zapnutí wifi je bez odezvy s Fn i bez FnMáte prosím někdo postup jak na tomto NB s Win8 zapnout wifi?

Odpovědi na otázku

Co tam hodit ovladače z w7 nebo vista ? nebo z jiného ntb ktery od lenova již má ovladač pro w8 :) někdy to funguje :) ale musí to byt +- stejná řada

zkusil jsem ovladač pro Windows 7, a tento mi při začátku instalace sdělil, že nepodporuje tento operační systém.

vyřešeno default nastavením biosu

A funguje ti to dlouhodobě?