» Poradna » Programy

Thinkpad - separátní partition Preload

Zdravím!

Mám takové malé dilema: Mám na mém Thinkpadu T60p Windows XP a chci přejít na Win7. Instalační disk mám, jedná se mi pouze o to, co se stane se separátní partition PRELOAD na C:, na které jsou XPčka se vším co k thinkpadu patří (ThinkVantage utility).

Zruší se preload čistou instalací Win7 nebo tam ta partition zůstane? Pokud zůstane, jak ji odstranit (už nebude přece potřeba). Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Jak ji odstranit - tu preload oblast? No treba tim instalatorem Win7 nebo v jakemkoliv jinem PC ... ale ten instalator musi byt cista instalace, zadny OEM predpripraveny ...

Instalátor Win7 má v sobě manažera pro správu partition? Tak to je dobře. Ale stejně jsem si už pořídil Acronis Disk Director pro správu partition on-the-fly.

Díky moc za radu!

Pořídil jsi dobře. Trénuj ovšem na drive, jehož data můžeš - kdykoli - postrádat. Jinak se tady budeš muset víc než registrovat

Díky za schválení. Acronis se mi ovládá ze všech programů tohoto typu nejlíp. Každopádně předtím, než cokoli podniknu bude to, že si vytvořím Recovery kompletní sérii záloh na CD pomocí ThinkVantage...

Už existuje i ADD verze 11, který v mutaci Workstation nebo Server ovládá drivery s GPT (obrovsky rozdílné od drive s MBR)