» Poradna » Programy

Thief 3 zamzrá

Mám Thief 3 Gold Edici. Hra běží suprově, ale pokud chci uložit, nebo naopak načíst pozici sekne se a jediná možnost je ukončit hru přes správce.. Mám poslední patch 1,1. Windows 7 64-bit Home Premium. Zkoušel jsem nastavení kompatibility, spustit jako správce, dokonce spustit program tzv, "Spřažením" pouze s jedním jádrem.. A nic

Odpovědi na otázku

Tak konečně to běží.... Podařilo se mi vygooglit toto - http://www.ttlg.com/FORUMs/showthread.php... je třeba stáhnout to t3_widescreen v tom prográmku je jakýsi "crash" patche...