Thermaltake VJ40001

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli s touto skříní nemá někdo skušenost: www.czechcomputer.cz ...
A dyštak nějakou recenzi v češtině

Odpovědi na otázku

Ahoj,
švagr jsi koupil tuhle Thermaltake VJ40001N2Z V9 http://www.alfacomp.cz/php/product.php... .
Bedná pěkná vše OK.
Akorát horní ventilátor 230mm je připojen přímo na molex(12V). A po roce použivání při zapnutí PC ventilátor o něco klepe lopatkami. Stačí odpojit ventilátor a trochu pohybat s horním víkem skříně, zapojit a je klid. Není to pokažde a ještě jsem neměl čas se na to podívat.
Pamatuj, že zdroj je dole, takže dostatečně dlouhé kabely napajení k bordu.
Zaslepil jsem na bočnici ventilátory. Ty tam nemá.
Něco najdeš ještě tady http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php...

Mě to dělalo taky.Stačí poodříznout kousek nálitku ve vrchním víku kde je ventilátor upevněn a je pokoj.

Děkuji za radu.

Nač česky, když česky neumíte? V diskuzi jsou snad i odkazy na nějaké recenze...
Pokud se podívám na cenu, pak bych volil spíše toto: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp...

Mám ji a nestěžuju si.Akorát jsem si přidělal vypínače na ventilátory a používám je až při vyšším zatížení.

Zajímalo by mě co myslíte pojmem zkušenost se skříní.

Ikdyž se jedná o Thermaltake, je to skříň nižší střední třídy a podle toho budou vlastnosti. Pokud je požadavek na skříň která nebude hlučná bude dobře větrat a nebude mít nějaké nežádoucí vibrace, bude s jednat o průměr.

Přeci jen je to stříň v kategorii kde se hledí na vzhled a né na funkci. Chladící schopnosti třeba Thermaltake V3 Black Edition budou lepší jen tak nevypadá.