Thermal Grizzly Conductonaut na čip rx 480

Už som sem písal ohľadom tejto karty https://m.zive.cz/poradna/ako-znizit-teplot... Karta stále funguje a rozmýšľal som že pre dosiahnutie lepších teplôt by som použil tento tekutý kov na karte sa dlho ťažilo takže originál pasta už mohla z časti degradovať. Heatsink ma medenú základňu takže by to malo byť v pohode. Skúšal niekto niečo podobné na GK ? Alebo sa to neoplatí inak mne by pomohol aj rozdiel 4 - 5 stupňov aspoň kvôli hluku .

Odpovědi na otázku

Alebo by bola vhodnejšia MX-4 ?

ježiš tobě odpovědi nestačily?

A nějak rozumný důvod zakládat další vlákno o stejné kartě?

prostě je upečená. za chvíli jí budeš pohřbívat

nez kupovat drahou pastu, soupni tam nejakou kterou mas zrovna doma, nebo nejakou levnejsi.. pokud to pomuze a bude to opravdu tim, tak muzes nasledne koupit nejakou super drahou thermal grizzly

Karta funguje tak, že nemá v počítači co dělat. To ses ji nesnažil reklamovat?Jediný způsob, jak zombie držet při životě je jí snížit powerlimit a takty na cca 600-700 MHz. Vypájení mrtvých MOSů asi možné není, pokud je tam díra skrz a kuprextit zuhelnatěl. Možná bys mohl najít v nabídce MOSy s menším odporem v sepnutém stavu a vyměnit zbytek, aby nebyly přetěžovány.Jinak si můžeš pogratulovat, že jsi zaplatil za svoji edukaci - nevěřit všemu, co lidi v bazarech tvrdí.