The Walking Dead A New Frontier se seká

Zdravím, po istalaci této hry se sice spustí, ale strašně se seká, neví někdo co s tím?sestava CPU AMD X2 2800GH RAM 3GB Win7 64 Bit GK Asus GF 210

Odpovědi na otázku

Pořídit nový, výkonnější, počítač, který bude splňovat alespoň minimální hw požadavky té hry.

Minimální hardwarové požadavky:Intel Core 2 Duo 2.4GHz3 GB RAMNvidia GTS 450 (1024MB)Vypadá to, že tvoje GPU zrovna trhač asfaltu nebude.

To má být vtip nebo je to myšleno vážně?Třeba tím, že dle TellTalle je minimum pro WDANF GeForce GTS 450:https://telltale.com/support/article/what-are-... A takhle vypadá výkon v porovnání s GF210:https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GeForce-GT... Celkem logicky to na takovém střepu asi nemůže běžet.

Tak s čím nesouhlasíš, mínusko? Čekám na relevantní vyvrácení...

..a proč je ta hra tak naročná, když např. CoD nebo Skyrim tam běhají naprosto plynule?

To jako fakt? Víte co, zeptejte se autorů, proč to udělali tak náročné, jen bude těžší je sehnat, když studio rozpustili...

Protože to vypadá o 1000% lépe. Ta grafika prostě stojí nějaký výkon navíc.

..to je otázka vkusu, mě ta grafika zase tak pěkná nepřijde...

Tak to nehraj, voe. Ty se mi snad zdáš. Nevím, jestli tu úspěšně trollíš, nebo seš fakt tak mimo.

Proč některé automobilky dělají silnější a slabší auta... Protože nemohli nalít třeba milion člověkohodin do optimalizace, měli proprietální engine..A jinak s GT 210 nebocotoje za zobrazovadlo... Denně čtu o tom, jak na nějakém ultra-vraku běhají hry perfektně...

..proč mi tedy první dva díly hry šly v pohodě?

Vy jste fakt tak natvrdlej? Asi že starší hry neměly takové nároky? Nechcete se zeptat, proč vám poslední Need for Speed nejde, když NFS II SE jde v pohodě?