» Poradna » Ostatní

The sims 4

ahoj už nějakou tu dobu hraji The Sims 4 se všemi dodatky. Kamarádka si chtěla hru vyzkoušet a klika hned z úvodu na "Nová hra" a všechno co jsem si postavila, vytvořila mi zmizlo . Takže se chci zeptat jestli tam neexistuje nějaká paměť a tak , hru jsem uložila než jsem si toho všimla, prosím o radu

Odpovědi na otázku

Akosi nechápem - čo má spoločné Nová hra s tvojou predtým hranou hrou spoločné.Pokiaľ si si pri ukončovaní The Sims 4 odklikla Uložiť - tak si to v menu vyhľadáš Nahrať uloženú hru, alebo prejdeš do Sveta, uvidíš rodiny (a dokonca i tú svoju) klikneš na ňu a nahrá sa ti posledná uložená hra (tvoja).Predpoklad - máš menej ako 12 rokov, pretože takto hlúpu otázku môže položiť fakt len decko.

Tak když to vypínáš tak to pokaždé snad uložíš ne? Takže to bude někde pod tlačítkem "Load" No a pokud jsi spoléhala na automatické ukládání, které se neustále přepisuje tak už tě může zachránit pouze pokud půjde obnovit předchozí verze.