» Poradna » Ostatní

The sims 4 - bug

Zdravím, nainstaloval jsem dětem hru The sims 4. Ve hře se často seká čas (není seklá hra, pouze lítají čísla). Na základní desce okolo domu a na zábradlí visí prý pořád nějaká výzdoba(srdíčka). Stáhl jsem a nainstaloval novou verzi hry, v domnění že se tyto problémy vyřeší. Novou hru jsem rozběhl a nahrál savy. Po spuštění hry jsem zjistil, že se nevyřešil žádný z problémů. Nová verze hry je odzkoušená od jiných uživatelů, nepředpokládám tedy, že by byla chyba zde. Myslíte, že jsou savy z předchozí hry nějak verzované, a tím pádem nelze hru "spravit"? Pokud se s tímto někdo setkal, ocenil bych radu, jak to vyřešit.Děkuji za odpovědi. Vím, že jsou to trochu malicherné problémy, jen chci aby to dětem šlapalo jak má.

Odpovědi na otázku

- neodstranitelná výzdoba je jedne bug- to s tím časem je jiný bug - google je toho plný, tzn záleží spíš co bylo zkoušeno - od verze 1.36 by to mělo být opraveno (5 vteřin googlení)Počítám, že hra je spouštěná z originu ( ale nepadlo o tom ani slovo)

Asi - pravdepodobne - to fakt je warez. Pretože TheSims4 - originál - nič také nemá (bugy). Píše sťahoval... ale nenapísal, či z Originu, alebo niekde z torrentov, prípadne ulozto.

"Stáhl jsem a nainstaloval novou verzi hry, v domnění že se tyto problémy vyřeší."Origin verze to nebude ta má auto-update.

Auto update byl vypnutý, proto jsem hru nainstaloval znovu s nejnovější verzí. Vše vytvořeno v nové verzi šlape bez problémů, žádný bug. Chyba je v savech z předchozích verzí.

Nejnovější verze je bez chyb, problém je pouze v savech z předchozích verzí.

Stačí si hru koupit a je po problému.

nejlepší je, jak všichni hned víte, že má někdo ukradenou kopii.1. kolikrát ty kopie fungujou líp než originál.2. je vám po tom hovínko

Ano, ukradený rohlík chutná líp než koupený, ukradené auto jezdí líp než koupené...

Samozřejmě hru spouštím z Originu, auto update zapnutý.

Zdravím mám taky jeden problém (systém Ps4) když si jdu lehnout tak si lehne do postele zase vstane a nic nedělá přitom se ikonka postele(spánku) zobrazuje dal a postava neni schopna udelat žádné jiné úkony nevíte jaký je problém?? Předem díky

Nedala si kafe?

vymaz vsechny stazeny mody a bude to v cajku

Žádné stažené módy jsem nenašel, ani se speciálním programem. Každopádně problém je vyřešen, chyba byla pouze v interním nastavení hry.

Co bylo za problém? Mam sims 4 origo od Origimu a po nainstalovani se hra seká.