» Poradna » Programy

The procedure entry point could not be located in the dynamic link library API-MS-WIN-CRT-RUNTIME-L1

když jsem dal dll file do počítače tak jse mi objevilo tohle po spuštění aplikace The procedure entry point could not be located in the dynamic link library API-MS-WIN-CRT-RUNTIME-L1-1-0.DLL jak to mám vyřešit?

Odpovědi na otázku

A proč bys měl dávat do počítače jakési DLL? Nějaký rozumný důvod?

požaduje to skoro každá aplikace

To je pořádná pitomost. Žádná aplikace běžně nevyžaduje, abys ručně někam kopíroval jakési DLL. Buď je součástí instalace aplikace a nebo je už přímo ve windows.

problém je že moje verze windows to nenainstaluje a tak to musím udělat sám (ano jinak to dělá windos sám)