» Poradna » Programy

The elder scrolls IV Oblivion

Zdarec, pred nedavnem jsem si koupil Oblivion, stahl jsem si cestinu a ona je jaksi neuplna.. Misto diakritiky tam jsou nejaky divny pismenka, a z casti neuplna. Nevite nekdo nahodou co s tim? Upozornuji ze se v PC moc nevyznam.. Predem dekuji za odpovedi. ;)

Odpovědi na otázku

Jeste bych dodal, ze hru jsem si koupil na STEAMU.

Nevim jiste, ale myslim, ze pro diakritiku je nutny zasah do binarnich souboru hry. Takze plne pocesteni bude fungovat jen na urcite verze her. I kdyby to slapatu pro tu ze steamu (pravdepodobnejsi je ale poskozeni), tak si steam bude stejne natahovat oficialni nepocestenou verzi.ps. Jak je na tom steam verze se stutteringem? DVD verze ma ublb v enginu, co se to snazi jet na asi 64fps a tak je to na 60Hz monitorech diky skubacce nepohodlne na hrani. Opravuje to snad nejake rozsireni, tak me spis stve, ze stejna chyba je bez jakekoliv opravy v Divinity 2.

U klasické DVD verze běží čeština bez problémů (až na bug v úkolu "léčba vampyrismu).Jenže čeština upravuje i samotný exe soubor, takže by ti těžko se steamem chodila a pokud pouze překopíruješ samotné texty, nedosáhneš požadovaného efektu kvůli fontům.

nauc se anglicky nebo muzes zkusit kontaktovat autora a pockat co a jak, viz https://prekladyher.eu/tema/oblivion-game-of-the...

I am a native English speaker and I am trying to better my Czech, so 'nauc se anglicky' is not any kind of answer, some people prefer to use the Czech version on purpose.