The Crew.exe Prestal pracovať (Ani nezaplo)

Kúpil som si novú hru The crew na uplay. Ked som ju dosťahoval tak som ju zapol a nič čakám asi 20sekund a nič a naskočí The Crew.exe prestal pracovať.Pokušal som sa niečo vygoogliť ale marne. Ovladače všetky mam aktuálne.PC zostava:AMD Athlon x4 630 takt 3,0 GHZMSI R7 250 OC 2gb8 GB ramWin 7 ultimate 64xZa každé odpovede ďakujem.

Odpovědi na otázku

Začal bych zdravým OS, nemáš s ním něco i v jiných případech?

Preinštalovať windows by som mohol. Ale čo potom? Keby ten problem bol stale?

Původní verzi pokud ti o to jde si může zazálohovat:http://abload.de/img/w10ati16backup_asp6co... nebo použij program, který používáš. Pak, když to tím nebude ho obnov z média:http://abload.de/img/w10ati16bootm2_aspx9r... nehledej problémy, kde nejsou.

Ok preinstalujem win. Ale mal som i gta 5 a robilo to to iste opravi sa aj to?

Jenom jestli jsou ty ultimejtky legální :) . Samozřejmě to chce i čisté ISO stažené nejlépe přímo z Microsoftu, dokud je to ještě možné https://techjourney.net/windows-7-8-1-10-iso-offi... .Btw. k čemu ty na hraní potřebuješ verzi Ultimate?

Legální určitě nejsou. Pokud má ultimate, tak je to jasné.

Preinstaloval som win ale problem pretraváva.Ovladače mam všetky.Problém:Název události problému: APPCRASH Název aplikace: TheCrew.exe Verze aplikace: 1.1.1.0 Časové razítko aplikace: 568df99d Název chybného modulu: TheCrew.exe Verze chybného modulu: 1.1.1.0 Časové razítko chybného modulu: 568df99d Kód výjimky: c0000005 Posun výjimky: 00000000014ff648 Verze operačního systému: 6.1.7600.2.0.0.256.1 ID národního prostředí: 1029 Další informace 1: d02e Další informace 2: d02e89bbc7ceb649336c45b9adffd0cd Další informace 3: df5c Další informace 4: df5c9fd6063a1da9b6930b3fe4655d51

Googlil som a ja nemam prblem s instalaciou. Ale so spuatenim.

Ked uz tak presny odkaz stranky.

No nie je to az tak jasne, ja mam Asus ROG kde boli original 7 Ultimate :)

Pomoze mi tu niekto? Chcel bybsom vyriesit problem.

Až nám napíšeš co jsi tam zase nainstaloval za systém a hlavně odkud jsi ho stáhl, tak by se to možná dalo řešit.

1 win mam z teraz neviem ale z videa na yt malo to vela likov a okolo milion zhladnuti tak som stiahol 2 zlozku thecrew nemam preto ze sa mi to ani nezaplo

No comment . Výše jsem ti poslal odkaz na legální čisté ISO a ty si to stejnak někde zčořil na youtube. Určitě už předaktivované (opět Ultimejt) s překvapením. Tak se pak nediv.A jestli máš i samotnou hru nelegální, tak se tento dotaz moderátory uzavře no. Warez se zde neřeší.

Origo win mam tu na pc. Warez ma v notebooku a hru som kupil na uplay. Nechapes?

Mam 2 take iste usb modre 4gb lebo do niteboku ide iba us lebo nema mechaniku.A asi pred pol rokom som kupil win origo na usb pre pripad. Radsej som ten origo dal do pc lebo ho viacej pouzivam.

Zkus vymazat složku "The Crew'" ze složky dokumentyPrý to někomu pomohlo

Vlastne nie mam origo. Len na mojom notebooku mam warez.

Jak nemáš origo? Myslíš tím hru? Jestli máš origo na jednom zařízení, tak to můžeš nainstalovat i na zařízení druhé. Jen to nejde hrát ve stejnou dobu.

Ne hru ale win.

Ok som stiahol z tej stranky co si mi dal a dal na disk a nainstaloval ape stale mi toto robi.

Díky moc funguje to měl jsem stejný problém po té co jsem odinstaloval složku The Crew v dokumentech tak to fungovalo moc díky!

Jak odinstaloval? Myslis odstranil? Lebo ja som odstranil vsetko reinstal win a stale mi to vyhadzuje.

A ked to nemám v dokumentoch a ukazuje proste iba toto https://ctrlv.cz/d4e1 a predtym mi to išlo preinštaloval som Windows 7 a Nič a chcel som dať 10 lneže už neni Free čo mam robiť a mam aktualizáciu aj na kartu a aj na windows