» Poradna » Programy

The Bat instalace

Ahoj,potřeboval bych poradit s instalací The Bat 3.5.Vše probíhá normálně až do doby kdy dám instalovat,vyběhne hláška vložte instalační cd The Bat.Starší verze jede normálně.Není to náhodou tím,že instalace má koncovku "msi",ale předešlá verze jí má taky.Vážně nevím.Mám WinXP PRO.Děkuji Jbl

Odpovědi na otázku

Koncovka msi je pro tzv. Microsoft Instalator. Toto chování mi zase dělá u jiných programů. Doporučuji místo instalátoru zkopírovat (přepsat) přímo thebat.exe soubor do složky předešlé verze, která už nainstalovat šla. Nejnovější RC je zde: http://www.thebat.cz/stazeni/beta/tbb35rc9.rar.

Tak zkus misto toho Thunderbird.