» Poradna » Programy

The Bat! a antispam plugin

Zdravím,v The Bat! v2 je možnost označit spam jako nevyžádanou poštu, avšak po tomto označení vyskočí hláška, že příslušný plugin není nainstalován. Na oficiálních stránkách jsem fakt nic nenašel. Pokud je plugin freeware - byl by link?Popřípadě nějaké chytré řešení anti-spamového SW, co si rozumí s The Bat! ?  Testuji SpamPal, uvidím... nezjistil jsem, jestli se SpamPal umí "učit" podle obsahu zpráv.

Odpovědi na otázku

BayesIt plugin najdes treba zde:http://klirik.narod.ru/usefuls/bayesiteng.htm

Jo, nainstaloval jsem si ho a po par tydnech 'uceni' uz funguje docela dobre.Nejakou chvilku mi ale trvalo, nez jsem pochopil jak na to,Dulezite je - nez ho nainstalujes a das scanovani pripravit si slozku, kde budou jenom ne-spamove spravy a pak slozku, kde je jenom spam - a v te by melo byt aspon 200 zprav.

Z ceske konference TheBat:pokud chcete naučit spam filtr, mohl by se vám hodit následujícíarchív, který obsahuje asi 14 000 spam emailů.http://atom.mamto.cz/php/get.php (asi 10MB)Zpravy se daji naimportovat pomoci prikazoveho radku:thebat.exe /IMPORTFOLDER="Spam";IN=C:\spam\*.MSG(predpoklada se ulozeni zprav v adresari c:\Spam a existence slozky SPAM v TheBat!)Rekl bych, ze pak bude BayesIt filtr dostatecne nauceny

bezva tip, dikec jen by mě ještě zajímalo, zda The Bat! při archivaci sebe sama zálohuje i nastavení a existenci pluginů... kdopak to asi bude vědět

Osobne používam kombináciu Bat + K9 a javí sa mi to ako celkom fajn riešenie.

Taky si muzes projit forum na ritlabs:http://www.ritlabs.com/en/forum/search.php