» Poradna » Ostatní

Těžení bitcoinu

Zdravím, vyplatí se ještě těžit bitcoiny ?

Odpovědi na otázku

Máš tak pět let zpoždění

videl jsem pred par dni clanek ze zlata zila bitcoinu je uz vytezena. netusim kolik to je procent, necetl jsem a taky jsem se k tomu tezeni tak i nedostal.ale tak v dobe technologii vzdy objevi nec noveho, jen to vcas podchytit.

Na PC nebo grafickou kartou je to nesmyl, to když tak jiné kryptoměny. Investovat do jednoúčelového mineru na Bitcoiny, když na jeho cenu budeš vydělávat několik let, je navíc hodně riskantní. Číňanům se to při jejich cenách elektřiny vyplatí mnohem více.