» Poradna » Programy

Textový editor

Dá sa nastaviť tlač v textovom editore tak, aby tlač nezačinala od horného okraja strány, ale kdekoľvek na stránke, alebo ak do polovice strany vytlačim jeden text, a od polovice alebo iného miesta chcem vytlačiť na tú istú stranu iný text bez predchádzajúcej úpravy v súbore? Ďakujem

Odpovědi na otázku

Libre Office Writer ? Microsoft Word ? ... AbiWord ? který ?

Zbytečně si to komplikuješ. Když už nechceš ten jiný text vložit do té polovice stránky, nastav si podle potřeby horní okraj třeba na 14 cm a vytiskni. Ukonči editor bez uložení změn, popř. změnu horního okraje vrať pomocí Ctrl+Z.

co si třeba v LibreOffice nastavit horní/dolní okraj stránky tak velký, že ti bude zabírat tu horní nebo dolní polovinu podle toho jak potřebuješ?