» Poradna » Web a internet

Text ze stránky nejde zkopírovat.

Zdravím, potřeboval bych zkopírovat text z téhle stránky, ale je nějak "zablokovaná". Nemohl by mi někdo poradit jak jí zpřístupnit a nebo mi zkopírovat její obsah a poslat mailem? Děkuji za odpověď.Stránka: http://www.rozbor-dila.cz/quo-vadis-rozbor-dila-k-m... Email: bokimen30@gmail.com

Odpovědi na otázku

Oni dobře vědí, proč to kopírování zakázat.

http://pastebin.com/UyHF50KeZkopíruj, ulož jako index.html, otevři v prohlížeči a máš to(můžeš kopírovat rovnou, ale budou tam html tagy). PS.: Debilních keců ostatních si nevšímej.

Sebekritika?

wtf???

tak by to taky mohli delat lepe (zdrzeni 10 vterin)

Ty seš vůbec nejhnusněj ší pííča , zmrde jeden, Seš jen hovno co kope kanály a škrábe se na kulách a chlastá sračky. Seš prostě kretén co zavidí školu ty kriple. si myslíš že seš drsnej kriple, by smě mě viděl v hospodě bys neřek ani hovno, na netu seš však drsnej když je mezi náma sklo.....

Ulož si stránku k sobě na disk a pak už ti to označit půjde

nepôjde, ale pôjde otvoriť v notepade

Tahle knížka stojí za to přečíst. Jednak je perfektně napsaná, jednak volně uvádí historické momenty kristianizace Evropy. Tváří musulmanským nájezdům je to nutné znát.

Ta knížka je obyčejná demagogie... jako třeba Protokoly sionských mudrců nebo Mein Kampf a vlastně i jako některé pasáže Koránu a Nového Zákona... a taky 90 % české Ústavy. Ono dostatečně varovným znamením té knihy je, že ji psal Polák.

Prosím ty, co knihu četli a dali mi minus, aby mi vysvětlili, co je na brakové literatuře tak světoborného a poučného.

Nezapomínej že tady se mínusuje i za nick, nuda by jich posbíral víc

vidíš Honzo už mínus mám

Nedal, ale jednak tehdy nějaké Polsko ani neexistovalo - pokud pomineme ten název ruské gubernie, jednak pochopitelně politika a militantní polské katolictví bylo vždy v jeho dílech viditelné, jednak v jiných národních literaturách to bylo tehdy podobné.Pokud bych si měl vybrat mezi přeceňovaným Shakespearem a Sienkiewiczem, pak si vyberu jeho Křižáky. I když Machiavelli, ani DAF není marný.

Mínus jsem ti nedal, ale napsal jsi toho do jednoho příspěvku více a tak je možné, že se tu vyskytli jedinci, kterých se to nějak dotklo (třeba nějací poláci, muslimové, tvůrci české ústavy, křesťani)... no skoro se divím, že těch mínusů máš jen tak málo

mi se ještě nepodařilo mu dát + ani dnes

Zkusím to shrnout. Jestli je možné ho tak nazvat se mi nelíbí až kýčovité paušalizování a pokrytecká vyumělkovanost, která hraničí s obsahovou vyprázdněností. Neron byl zcela jistě duševně nemocný, ale zapalovat si Řím? To jako vážně? Davy křesťanů za zpěvu nechávající se požírat lvy? Mnohem lépe je vyvážené Ohněm a mečem, Sienkiewicz mi přijde na svou dobu až příliš přeceňovaný.Jestli to mám říct na plnou hubu, tak v díle je vidět jistá polská zakomplexovanost až malost (něco jako u nás Havlíček nazýval falešné vlastenčení) - ono je to vidět i dnes hrají si na konzervativní a pracicové hodnoty a výsledek? Premiérkou je sociální antropoložka. Svoje děti vychovávají ve vakuu pokud možno co nejdál od hříšných myšlenek a pak se diví, že hrají „sluníčko“ - vrcholem polského pokrytectví je, když i ten největší katolík a odpůrce potratů nakonec svoji dceru na ten potrat pošle, protože co by na to řekli sousedi v kostele?Jinak pokud jde o kopání do křesťanství a musolmanů... pro někoho bude asi velmi těžké pochopit, jak občané té jediné správné víry a barvy pleti dělali to samé. A vůbec to není tak dávno viz velmi brutální útoky mezi katolíky a protestanty na Britských ostrovech.

Nomen omen.

Předpokládám, že Vám k pochopení pomůže:http://www.rozbor-dila.cz/vip-sekce/Standa

Radu jak zkopírovat obsah máš přímo dole na stránce 'Stáhnout práci v PDF'.

tak vzhledem k tomu, že podle informací tam stačí poskytnout webu nějaké aspoň trochu slušné referáty - čímž získáš po schválení právo stahovat, tak nevidím důvod prolamovat jejich ochranu, byť je spíše morální...Samozřejmě, že se toho jde zbavit, nebo si to prostě opiš - pokud píšeš na to referát, tak bys to stejně neměl použít jak to je, ale dát do toho něco svého.

Je vidět, že i ta "morální" ochrana stačí na primitivního studenta, protože student, který nedokáže vytvořit cokoli svého, ale umí použít pouze Ctrl+C/Ctrv+V, nedokáže obejít ani tuto tak primitivní "morální" ochranu.

Stačí vypnout JavaScript.

Nestačí, bez scriptu to nejede. Ale možná ho nějak zlomit v debuggeru.

Stačí ho vypnout až po načtení.

A jak to jde udělat ? Když vypnut javascript v nastavení prohlížeče nebo pluginem easyscript, uplatní se až po refreshi stránky.

V Chromu to rozhodně udělat jde.

Hlavně mu neraďte! To pouze podpoří jeho lenost.

pozdě

Vážení tuhle knížku jsem přečetl a zkopírovat to potřebuji akorát jako poznámky pro sebe. Nepotřebuji žádné morální poučky ani to abyste mne obviňovali z lenosti. Takže vidím že většina mi nepomůže protože je lehčí říct, že já sám jsem líný než mi poradit s problémem, což je vlastně důkaz (vaší) lenosti. I kdybych jim posílal nějaký referát, taky mi ho schválí nejpozději do 2 dnů jenže já to potřebuji už zítra.

Holý text jde zkopírovat přes DOM průzkumníka, který jde otevřít jen přes menu, ne přes klávesovou zkratku. Pokud jsi vývojář, víš jak na to. Pokud nejsi, proč ti nestačí předchozí rady uložit celou stránku nebo exportovat do PDF ? Uložit to jde normálně. Ve Firefoxu kliknu na ikonu menu, potom na ikonu Uložit stránku a normálně se to uložilo. Pokud potřebuješ něco jiného, máš to napsat.

Ak mas novy firefox tak otvor stranku, klikni na na ikonu knihy v adresnom riadku a mozes kopirovat.

No vidíš, tak o tom jsem ani nevěděl. To vypadá jako vůbec nejlepší řešení.

Děkuji stáhl jsem si Firefox a funguje to.

Té ikony jsem nikdy nevšiml.

Tak dej uložit stránku jako text a otevři to pak v nějakém textovém editoru.

Důkaz lenosti vs důkaz neschopnosti. Potřebuješ morální poučky, protože když jsi knihu - jak říkáš - přečetl, tak sis samozřejmě udělal hafo poznámek SÁM, ne (nic jsi nečetl, na to jsi moc velký "frajer")? Ergo, nepotřebuješ teď nějaké "hloupé" kopírování.

Nemám potřebu nějak se tady s vámi přít jestli jsem to přečetl nebo ne, jakože jsem to přečetl, ale věci jako odlišnost jazykových prostředků, kompoziční postupy, výrazová forma a další prostě sám nevymyslím.To bylo moje poslední. Hezký den

Ale nekecej, to je jistě k maturitě, že? Dříve to bylo tak, že student zvedl svoji pr.del, pokud vůbec měl čas si sednout na šunky, vyrazit do knihovny a doufat, že tam kniha k zapůjčení vůbec bude. Pokud ano, odnést si ji domů, otevřít, číst, dělat si na papír poznámky a jako třešničku sesmolit VLASTNÍ text!

Dříve se to dělalo tak, že student vylezl z jeskyně, zašel do tabulkovny... půjčil si pár kamenných tabulek, pak si vzal dláto a majzlík a to co si přečetl sesumíroval a vyrazil do nové tabulky. Nebo tak to klidně mohlo být...No ale teď je prostě moderní doba. Vše je dostupné na internetu. Všechno je rychlejší. Stačí se připojit, pustit google, najít co potřebuju, udělat z toho výcuc (ideálně to napsat vlastnímy slovy), opravit automatickou kontrolou gramatiky a poslat po netu učiteli. Na nějaké chození někam a hledání kde to mají skladem není v dnešní době čas...

Jasně... pokud daný text budeš vydávat za svoje dílo. Ne, pokud daný text uvedeš jako zdroj, vemeš si z toho pár myšlenek a poupravíš to svými slovy. Tak nějak se píšou diplomky (z 10 knih uděláš jednu, přidáš pár svých myšlenek a jdou se dělat státnice).

A nejhorší na tom je že ty kamenorytiny mohl psát uplnej debil a dalších příkladem 247 výtažků jdoucí v dobách po sobě s přidáním myšlenek každého čitatele se dnes objeví na internetu jako dějepisné učivo...Jde mi hrůza po zádech z těch dětí co se to slepě učí místo toho aby se učily přemýšlet.

podívej se do mailu

tá kniha je o rozhovore 3 starcov?https://www.youtube.com/watch

myslel som 2

taky upřimný ale ptal jsi se, třetí čekal u kina mimo video

Cvičně jsem zkusil PrtScr a jde to. Pak upravit v nějakém obrázkovém editoru (je toho na víc než na jednu obrazovku, tak sestavit). Tenhle postup se mi hodil, když jsem potřeboval hodně rychle udělat první verzi katalogového listu nějakého nového zařízení, tak jsem použitelné kusy ze starého katalogu takhle zkopíroval a připsal text co byl jiný. U téhle stránky je to zbytečné, lepší je postup co někdo zmínil výše.

Otevřít stránku, jakmile se načte text, tak kliknout na zastavení načítání stránky. Tím se nespustí ani případné javascripty blokující kopírování. Pak to normálně označ a zkopíruj. Jde to lépe, když máte pomalejší internet, protože je potřeba kliknout na tu stopku v pravou chvíli.

Stahni jsi z google store copy allow a pujde to

ještě je tady jedna mnohem jednodušší možnost udělat si výstřižek (fotku textu) a nahrát sem http://www.onlineocr.net/

Sice jde o rok a půl starou otázku, ale určitě trápí spoustu studentů. Sám jsem knihu přečetl a i když to kopírovat nepotřebuji a radši si opíši pro sebe důležité poznámky, tak jsem přišel na to, že stačí když (pokud máte chrome) v menu dáte Tisk... a v ukázce tisku jde text kopírovat.

super, tohle fakt perfektně a jednoduše funguje

Nebo jsem zde udělal jednoduchý program v javě, který vám uloží stránku (respektive její obsah) do wordu. https://github.com/Creeperface01/BookAnalysi...

Jdi na stránku https://pdfcrowd.com/ a vlož zkopírovanou adresu z adresního řádku stránky kterou bys chtěl zkopírovat. Uloží se to do pdf