» Poradna » Programy

Text do fotky na Instagram

Ahoj, pokud někdo používáte instagram, jakym doplňkem vkladate text do fotky? Moc děkuji, Martina

Odpovědi na otázku

V mobilu na to staci apka PhotoGrid. Je to takove male Picaso

Jak se dá u fotky na Instagramu upravit alternativní text?Nejprve pořiďte fotku nebo nahrajte existující fotku na Instagram.Vyberte filtr a obrázek upravte, potom klepněte na Další.Klepněte na možnost Pokročilá nastavení v dolní části obrazovky.Klepněte na Napsat alternativní text.Napište do pole svůj alternativní text a klepněte na Hotovo (iPhone) nebo Uložit (Android)Pokud jde o spatny text pre:copy z netu prosim admina o smazani