Test zranitelnosti PC

Ví někdo o www stránkách kde lze zkontrolovat nějakým testem jak je zabezpečený počítač - otevřené porty, kvalita firewalu atd.

Odpovědi na otázku

bylo to na stránkách firewallu sygate nebo jak se to jmenuje... link si už nepamatuju, ale testovalo to porty... jenže to "neprošťouchlo" nani fw v xp.... jinak kerio a snad budeš mít klid

Tak tomu říkám rychlost.Díky všem.

Používám XP firewall a avast a vyšlo že vše je zabezpečeno Mám otevřeno asi jen 6 portů jináč jsme vše zakázal!I am happy ma..................

Já mám Avast a Kerio a mám otevřen jen jeden port

l to mi nestačí.HTTTPFTPp2p 2 portyPak na proxy server.Míň to už omezit nemůžu

Mohol by si mi poradit ako zakazat v keriu porty?

Potreboval bych poradit, jak zakazat port 1027 v Kerio Personal Firewall verze 4.1.3 ktery mi vyhodnotil test.bezpecnosti.cz jako otevreny....