Test sietovej karty

Zdravim chcel by som sa opytat ci existuje nejaky program alebo test ako by som zistil funkcnost sietovej karty. Bolo mi povedane ze mozno zoskratovala ale neviem to urcite. Tak ci je nejaka moznost ako to overit. Za odpoved dakujem.

Odpovědi na otázku

Pokud se zobrazí ve správci zařízení, tak udělej toto. spustit>cmd>ping localhost nebo ping (IP adresa tvého routeru). Pokud to hodí nějaký výsledek v řádu desítek až stovek ms, tak funguje

No nedaju sa sem nahrat obrazky tak napisem co mi vypisalo:Pinging ADMIN-PC (::1) with 32 bytes of data:Reply from ::1: time <1msReply from ::1: time <1msReply from ::1: time <1msReply from ::1: time <1msPing statistics for ::1: Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),Approximate round trip times in mili-seconds: Minimum = 0ms, Maximum = 0ms, Average = 0msCo teda?..lebo internet cez mobilny internet (USB) mi ide normalne. Cez kabel mi nenacita nic.

Tohle je ok. Proč si myslííš, že je to zrovna síťovou kartou?

No bolo mi tak povedane ze pravdepodobne to bude tym. Je to na dlhsie ale skusim to dat v skratke. Proste podstata veci je v tom ze ked som pripojeny cez wifi adapter tak ma neustale vyhadzuje s okien (minimalizuje ich na spodnu listu) to iste pri roznych programoch a aj hrach. Nevedel som co s tym tak som dal preinstalovat windows ci nahodou neni nejaky virus. Ked som wifi adapter pripojil robilo to znova. Myslel som teda ze chyba bude v nom tak som sa pripojil cez kabel. Chvilku to islo ale potom prestalo ist a odisiel dokonca aj wifi-modem ako taky. Ten sme boli reklamovat vyskusali ho a vazne bol zly tak sme dostali novy. Zapojil som ho pripojil kabel a islo. Tak som isiel reklamovat ak wifi adapter ale po pripojeni sa zacalo diat presne to iste (minimalizacia okien a pod.) a cez kabel tak isto prestal fungovat internet.Internet mi ide jedine cez mobilny internet. S tym nemam ziadne problemy.