Test grafiky

Čau lidi, mám takový dotaz, kámoš si asi (myslí si to) zničil základní desku a chce otestovat jestli to není jen třeba jeho GK, takže si chce půjčit grafiku ode mě ale bojím se zda mi ji jeho "pravděpodobně" zničená MB nemůže taky zničit. Nevíte jak to je když zapojím funkční GK do jeho (dejme tomu nefunkční) MB? Nemůže mi to tu GK zničit taky? Díky za jakoukoliv odpověď.

Odpovědi na otázku

Podle čeho usuzuje, že se mu zničila MB ? Co ten počítač dělá/nedělá ?

Imaginární kámoš se jmenuje: SAMOSETO: http://www.zive.cz/poradna/az-moc-pretaktova... !Když někdo lže, tak krade a nezaslouží žádný soucit natož pomoc!

Bože, to ještě neudělal ten reset BIOSu?

Pravděpodobně ne.