» Poradna » Web a internet

Test fuknčnosti webových stránek

Ahojky už několik dní se nemůžu dostat na stránky MPSV, můžete mi říct, jestli vám to dělá také nebo je to jen záležitost u mě?http://www.mpsv.cz/díky

Odpovědi na otázku

Poslušne hlásim, pán veľkomožný, že mne to ide

díky:) v čem může být problém, hlásí mi to:The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.Your support ID is: 1796874876239645640

Zkus jiný prohlížeč nebo OS. Pokud to stále nepůjde, tak se obrať na svého administrátora.

vyřešeno;) restart sice nepomohl ale pomohlo smazání historie z firefoxu:)díky a hezký večer

Přidej v IE danou URL jako povolenou. (Neaktivoval jsi nějaké ochrany typu parental control?)