Test Flash Disk H2testw v1.4

Zdravím,koupil jsem si na slevomatu flashku, údajně 32GB. Už po prvním nahrání dat byly některé nečitelné, předpokládám, že jde o padělek s menší fyzickou kapacitou. Udělal jsem test flashky programem H2testw v1.4. Výstup z programu je následující:Warning: Only 30983 of 30984 MByte tested.The media is likely to be defective.3.8 GByte OK (8116592 sectors)26.3 GByte DATA LOST (55336592 sectors)Details:0 KByte overwritten (0 sectors)0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)26.3 GByte corrupted (55336592 sectors)0 KByte aliased memory (0 sectors)First error at offset: 0x00000000e7b2e000Expected: 0x00000000e7b2e000Found: 0x0000000000000000H2testw version 1.3Writing speed: 3.27 MByte/sReading speed: 9.72 MByte/sH2testw v1.4Chci ji samozřejmě reklamovat. Co vše lze z toho výstupu vyčíst, abych měl nějaké argumenty. Děkuji.

Odpovědi na otázku

To je tak, když si někdo myslí, že se paměťové zařízení dá koupit levněji, než ve velkých shopech. Ne, nedá, paměťové čipy mají svoji pevnou cenu a nikdo není schopen prodávat je levněji. Marže na paměťových zařízeních, jako HDD, USB flash, SD karty atd. jsou tak malé, že žádný prodejce nemá šanci dát víc, než pár jednotek procent slevu. Už to lidi pochopte, že žádný neznámý obchodníček nikdy nemůže stejnou věc prodávat levněji, než velké shopy, které logicky mají díky velkým počtům zboží nejvýhodnější ceny. Příště zkus přemýšlet.Jinak k dotazu, nemusíš dávat žádné výpisy, jednoduše mu řekni, že zařízení se tváří jako kapacita X, ale po nahrátí určitého množství dat se zbytek zahodí a v zařízení není.