» Poradna » TV, audio a video

Tesla ARS 8107 - sundání sítěk

Dobrý den,mám doma 2 páry těchto reproduktorů a potřeboval bych u nich prohodit síťky, aby síťky v lepším stavu jsem měl na reproduktorech, na které hraju a ty v horším stavu byly na zkušebních reproduktorech. Nedaří se mi síťky s reprobeden vyndat. Nevíte náhodou jak síťky vyndat? Podle mě to bude podobné jako u ARS 9204. To je známější typ.Předem děkuji za všechny odpvědi.

Odpovědi na otázku

Tesla tam měla tvarované kolíky. Síťka je tam jen naražená. Je potřeba trochu (fest) zabrat.

Po radě pána, který se živý prodejem audiotechniky vyřešeno. Páčil jsem to příborovým nožem. Bohužel se to neobešlo bez zlomení jedné "pacičky".

PS: Opravuji živý na živí. Omlouvám se.

Ale ten pán asi živý je

No, to asi jo.

Nechápu za co ty mímusy. To mi jako nevěříte, že jsem to sundal?