» Poradna » Ostatní

Termostat Baxi Mago

Máte někdo zkušenost s wi-fi termostatem Baxi Mago? Např, zda lze přes termostat nastavit teplotu vody v systému? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Návod sis prostudoval a odpověď nenašel? Nejvíc zkušeností bude mít technický poradce zastupující u nás firmu.

Teplotu vody v systemu nelze nastavit pres BAXI MAGO. Je to v podstate cela ridici jednotka kotle, ale tuto moznost jsem tam nikde nenasel. Tedka premyslim jestli to vubec jde nastavit primo na kotle BAXI.

Tak teplota vody v systému je jeden ze základních parametrů pro vytápění, takže to rozhodně nastavit půjde. Ale přeci jen je to poněkud mimo téma PC poradny ;)

Teplotu vody v sytému si řídí kotel sám na základě ekvitermní křivky, kterou v MAGO nastavit lze (předpokládám připojení kotle přes R-Bus nebo OpenTherm). Teplotu TUV v MAGO nastavit lze.

Dobrý den,jak mohu sníží t teplotu vody UT?mam baxi mago+gtw16 teplota se zvedne az na 80•dekuji za odpověď

Mam duitec compact, a mago si chcu obednat pod pařez, pak dam vedet. Pripadne zda uz to nekdo ma zapojene, nuzete poreferovat. Jadnako kdyz jsem na ceste dom, je dobre si zatopit.

Mago je dima. Zapojil a v menu je primo nastaveni teple vody. Ale zalezi na kotlu. Ja mam duotec compact ht, komunikajici opentherm, nemam obehovku, ale 3cestny ventil, ktery dohriva bojler. Nastavena komfortni teplota na 40°C a zpusob vyhrivani mam komfort. Tzn udrzuje porad teplotu. V bojleru mam teplitni cidlo v sachtici. Vse funguje dobre jak ma. Jedine co me stve, u stareho termostatu jsem videl zda jede tepla voda do vytapeni tuv, ci do radiatoru. Ted tam ikonka pro tuv nastavit nelze a pritom by to fw zpravil, protoze tu informaci urcite ma, ze je kotel preply na tuv.

Dobrá informace předám kolegům a pokusíme se temto nedostatek odstranit

Dobrý den, mám kotel BAXI DUOTEC compact z roku 2013 s dratou ovládací jednotkou. Půjde ta jednotka nahradit jednotkou MAGO? A šel by potom systém provázat s Apple Homekitem?

Mam ten sdam kotel. a Baxi Mago jede. Jeste premyslim paralelne na OpenTherm komunikaci dat adapter pro Arduino/esp32 abych mohl vycitat data i do me applikace a zapisovat data na server do DB.

Mám BAXI Duo-tec Compact E a uvažuji o koupi MAGO. Předpokládám, že to pojede přes Opaen-Therm, budu tedy asi potřebovat tu připojovací jednotku. Z ní podle návodu vedou k termostatu jen dva dráty, jestli se nemýlím. Po těch vede napájení (včetně WiFi) i komunikace? Dá se využít stávající dvoudrát, který byl použit na ovládání starého kotle klasickým termostatem (On/Off 230V)?

Dobrý den, vlastním kotel Baxi Prime HT 1.120 a k němu zásobník vody na 100l + ekvitermni vnější čidlo a regulátor Siemens QAA73 KHG714072611. Chtěl bych se zeptat, zda je možné tento regulátor bez problémů vyměnit za Baxi Mago - jde mi o regulaci a ovládání kotle na dálku skrz aplikaci.Děkuji.

Dobrý den připojit půjde, aplikací přes telefon ovládat lze ale budete ovládat pouze prostorovou teplotu vzhledem k tomu že kotel nemá podporu ..... Tak aby fungoval jak má a zobrazoval informace potřebuje protokol opentherm starší kotle jej nemají... Pěkný den

Dobrý den, měním starý kotek Baxi Prime HT 1.120 za kotel Baxi Luna Duo tec (2-12kW) a chtěl bych k tomu trmostat Baxi Mago. V návodu pisou, ze je zapotrebi stineny kabel. Stavajic termistat mam pripojeny na medene 3x1,5 kabelu. Mevite zda bude Baxi Mago fungovat na tomto kabelu? Azda je nutny při objednavce dokoupit i nejaky komunikacni prvek do kotle Baxi Luna Duo tec?Dekuji moc za radu...Petr Divis

Rád bych se zeptal, nové jsem se nastěhoval do nájemního bytu, kde je Baxi Mago. Ovládání přes aplikaci mi funguje, ale pouze doma, pokud jsem na WiFi. Jakmile jsem mimo domov, tzn. mimo domácí síť, tak se k Mago nepřipojím. Na netu jsem prolezl kde co, ale nikde jsem nenalezl řešení. Ví někdo?

Dobrý den, potřebuji poradit s Termostat Baxi Mago, děkuji moc všem....

Co přesně potřebujete vědět?

Dobrý den,chtěl bych se zeptat - jsou dvě verze BAXI MAGO - 7652303 a A7724375. Na stránkách Baxi je rozlišení mezi nimi dle verze kotlů (první Prime atd., druhý Platinum atd.). Jinde takto není rozlišováno + navíc v montážním manuálu je vidět, že existují dvě verze krabičky - plochá s termostatem a dvojitá s termostatem a gateway na opentherm. A teď můj dotaz, není to tak, že levnější 7652303 je bez gateway? Tedy, že nejde o druh kotle, pro který je určen, ale o obsah balení?Děkuji.

shodou okolností jsem to teď začal taky řešit - a podle všeho existují dvě brány, které mají označení GTW16 (umí OpenTherm a vyp/zap a je pro DuoTec) a druhá GTW17, která umí BSB a je pro Platinum. To základní 7652303 je podle mě pouze termostat komunikující přes R-bus (pro nové kotle bez gateway)

Premyslim toto pripojit na https://diyless.com/product/master-opentherm-... a vycitat ESP32

Mám kotel NUVOLA 3 COMFORT a rád bych zakoupil termostat, který mi dovolí ovládat kotel pomocí wifi. Chtěl bych se tedy zeptat, zda mohu zakoupi termostat Baxi mango. Je tento termostat s tímto typem kotle kompatibilní?

Dobrý večer ,nevíte zda se u tohoto termostatu dá nastavit hystereze?Nikde jsem to nenašel.Děkuji