Teplovodivá pasta na procesoru.

ZdravímKoupil jsem si ve slevě nový procesor AMD FX 8350 a když jsem ho vybalil, zjistil jsem, že na chladiči je nanesena vrsta pasty už od výroby, což jsem nevěděl a koupil k tomu Arctic MX-4. Chci se zeptat zda tyhle pasty od výroby jsou spolehlivé nebo ji mám odstanit a nanést MX-4. díky

Odpovědi na otázku

Pokud chceš mít jistotu v tom, co máš naneseno, pak aplikuj Arctika.Ten chladič je Box (přiložený k procesoru)?Pokud ano, tak se jedná o pastu od bezejmenného výrobce a nikdo neví jakého (ani prodávající).Uchladit by to s ní ale mělo.

Jo, jo, bylo to k tomu procesoru.

Díval jsi se do kalendáře jaké je datum?

Vždyť je to fu(c)k, kterou pastu použiješ.. I kdyby to byla ta nejlepší pasta na světě, z toho AMD sráče to super procesor neudělá..

Teď jsi koupil takový shit? Hádej, proč byl ve slevě? ;)

Fajn, kluci, zkusim tam nechat tu co tam je, pokud budou problémy, dám tam ten Artic. :)

Problémy samozřejmě budou, ale rozhodně ne kvůli pastě (pokud jsi s tím něco nepopatlal)

Kvůli pastě problémy nebudou, na typu pasty vůbec nezáleží, pokud je správně nanesená.

Nie je pôvodná už zaschnutá? Z princípu by som ju dal preč, vyčistil povrch a dal novú. Len zo zvedavosti, akú dosku máš?

To si radsej mohol prispiet na charitu ako sponzorovat elektrarne. Ten procesor ma najhorsi pomer medzi vykonom a spotrebou.

Keď máš tlačiareň, samoz. máš 100% pravdu. Problém je v tom, že nie každý ju má. Ak mal napr. FX-4100, tak si polepší (alebo možno len nejaký Athlon X2). Berme v úvahu, že existujú ľudia aj s nízkym príjmom

Ja ho zrovna taky koupil, na mironetu za 1540CZK (60€). :)

Vzhledem k tomu, že pasta je nanesena na chladiči, nikoliv na CPU, tak tam nejspíš cpeš mizerný box zdarma, co byl v balení. U toho je fakt buřt, co tam bude za pastu.Pokud se to staré žravé hovado bez výkonu má pořádně chladit, aniž by ti to neurvalo uši, tak si kup lepší věžový chladič. Ale ani u něj nemá smysl řešit pastu, je totiž také přiložena v balení.

Pokud už sis MX-4 koupil tak jí tam dej, určitě odvede lepší práci než v šuplíku.