Teploty

Základní deska 45 °C (113 °F)

CPU 57 °C (135 °F)

Hitachi HDS722516VLSA80 41 °C (106 °F)

jsou tyto teploty v pořadku děkuju za informace

Odpovědi na otázku

Jelikoz nevim o jakou desku a cpu se jedna, tak muzu jen hadat. A podle odhadu to je v pohode.

Přehled informací Hodnota
CPU typ AMD Athlon XP, 1800 MHz (13.5 x 133) 2200+

prosím je to v poho?

Ten CPU je po zátěží nebo při běžném provozu ?
Pokud je to v běžném provozu , tak ta teplota je dost vysoká. V první řadě se podívej kolik ti ukazuje teplota v BIOS( občas se může stát že program kterým to měříš ukazuje bludy). V druhé řadě otevři PC a vyčisti ventilátor a chladič CPU, potom nech otevřené PC a znovu kontroluj teplotu. Pokud se ani po tomto zásahu nedostaneš n a nižžší teplotu alespoň o 10 st. tak nezbývá než sundat chladič, vyměnit pastu, nebo použít výkonější chlazení.