Teploty R5 3600

Ahoj, minulý týden jsem kupoval ryzen 5 3600 a při jeho instalaci jsem musel kvůli vlastní blbosti montovat box chladič na dvakrát, tudíž je možný, že teplovodivá pasta není aplikovaná tak jak by měla. V klidu mám teď podle Core Temp 40°C ale při hraní to jde až k 80°C, po intezivnějším hraní až 85 (core temp dokonce ukazoval maximální teplotu 93°C, ale to muselo jen vystřelit a hned zase srovnat). Hluk mi nevadí, jen se bojím že ty teploty už jsou nebezpečné. Myslíte, že bych měl akorát aplikovat novou teplovodivou pastu, nebo mám raději koupit lepší chladič?

Odpovědi na otázku

Aplikuj zase tu pastu ak nepomože tak kup chladič

Box chladič nedokáže 3600 uchladit. Ty teploty jsou ještě ok, běžně lezou i ke stovce

dokaze ho uchladit v pohode, nemas nastaveny profil v biose na silent ? daj povodnu pastu dole, aplikuj dalsiu, pripadne skus aj bez nej.

jelikož jsem před tím musel alt tabovat abych se na teploty podíval, stáhnul jsem afterburner abych je viděl přímo při hraní a teploty jsou teď 80°C maximálně a to ještě k tomu jen občasně, spíš se to drží na 70°C. Teď to ještě nechám a v blízké budoucnosti koupím nový chladič, takže novou pastu nanesu až tak učiním.Ale díky za odpověď :)