Teploty komponent v pc

Dobrý den, chtěl bych se tu zeptat na teploty v pc. Jestli se najde někdo koho to nebude otravovat:DMám Amd ryzen 5 1600, přetaktovaný na 3,95ghz při napětí 1,32V. Grafickou kartu ASUS dual gtx 1060 3gb s přetaktováním na cca 1870mhz na jádře, 8450mhz na pamětích při napětí na 0,93V. Deska je gigabyte aorus m, která má jedu část vrm chlazenou a druhá chlazená není. Vše mám zabalené v micro atx skříni bitfenix Phenom m. Chladič na procesor mám feru 3, skříň mám osazenou 2x120mm nasávání a 1x140mm odsávání. Teploty jsou v occt po 15 min 100% zatížení na grafiku a procesor zároveň. Při okolní teplotě cca 25 stupňů. Vrm 81 stupňůGrafika 77Procesor 78Jen mě zajímá jeslti je to pořád norma, nebo jaké teploty by tam měli být cca. Předem moc děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

1 přetaktování je pokus kde výsledek je od do. Někdo dosáhne lepšího výsledku někdo horšího2. provozní teploty jsou popsaná v dokumentaci výrobce3. obecně čím méně tím lépe

teploty su uplne v poriadku, prever si teploty pri hrani a nie syntetickych testoch, na taku uroven sa nedostanes so ziadnou hrou