Teplota Základní Desky

Zdravím, mám Základní Desku Msi B350M Tomahawk Plus a v BIOSu při normálním používání mi ukazuje teplotu 43°C,co jsem koukal na YT ,tak všichni mají okolo 32-34°C.Nevite proč mám tu teplotu vyšší?Nebo je to normální?Do System Fan ,mám zapojený chladič Artic BioniX P120 ,jede mi okolo 1400RPM,zkusil jsem zvýšit ,ale teplota se nesnížila.Budu rád za každou odpověď :)

Odpovědi na otázku

43 stupňů není teplota která by zákl. desku jakkoliv ohrožovala.

Porovnej si verze BIOS-u. (poslední z 08/11/18), popř. proveď update. https://cz.msi.com/Motherboard/support/B350-...