Teplota Severneho mustku

Ahojte mam problem s teplotou na Northbridge na doske GB 770DS3 je to 80°C povodný chladic.
Po nainstalovani vetracka scythe 40mm minikaza mi klesla o 2°C potrebujem to schcladit na 30-40°C
Prosim o rady co tam dat. Viem ze ked to vymenim za iný pridem o zaruku.
DAKUJEM

Odpovědi na otázku

A jak tu teplotu zjistujes?
Pomoci nejakeho softwaru, nebo teplomerem?
Pokud je to prvni pripad, otevri PC a zkus si teplotu overit aspon rukou, jestli bude v norme, neres to, jestli je chladic zhavy, a neudrzis na nem ruku, vyzkousej lepsi odvetrani skrine, lepsi kompletni chladic by take mohl pomoci :
www.alfacomp.cz ...

tim ze chladic na zakladovce vymenis za jiny tim o zaruku neprichazis pokud se opatrne vynda tak nikdo nic ani nepozna ze jsi stim manipuloval nekter cipsety hodne topi muj intel deska p35 ds3 revize 2.1 mela na pasivu 50 c po vymene chladice jsem ji dostal na 40 c s aktivnim vetrackem.