» Poradna » Notebooky

Teplota procesoru

Ahoj, koupil jsem si https://www.alza.cz/asus-transformer-book-fli... a zkusil jsem na to nainstalovat wow a zapnout. Udivilo me, ze je to na tom hratelny :) ntb je chlazeny pasivne a pri hrani je teplota 70-75 stupnu. Kdyz je procesor do tech 80 stupnu, je to pro nej ok, nebo bych na tom radsi vubec hrat nemel? (HDD ma 40 stupnu, ten je ok).Dik za nazory

Odpovědi na otázku

Moc mu to hraní prospívat nebude.

To hraní si na tom HW neumím představit, ale ta teplota je OK.

Takhle spálíš NTB. To není na hraní.. respektivě skoro veškeré NTB nejsou na hraní...