Teplota CPU u notebooku HP 6735s

Zdravím, zakoupil jsem tenhle notebook interlink.tsbohemia.cz ... a chtěl bych se zeptat jak se pohybuje normální provozní teplota procesoru. Nijak extrémně jsem ho nezatěžoval a teplota procesoru je 85st a NOTEBOOK HARDWARE CONTROL 2.0 mi už hlási WARNNING, tak mám trochu strach, jesti je to běžné a jakých teplot může CPU dosáhnout. děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

tak nikdo neví? a ještě jedna věc, poraďte prosím ještě nějaký soft na sledování teploty cpu notebooku a třeba i stav nabití baterie

ja pouzivam speedfan. Inak ja mam asus f5v s procakom intel dual core T2130 a v lete pri zatazi ide aj na 70°C Zo servisu mi napisali ze pri tomto modeli to je normalne i ked sa mi to nezda

Ja mam P 8600 a teplota 29 ked nemam pustenu hru.. Ale vetrak zas bezi stale, je to nadstavene v BIOSE

http://urbarvarin.tym.sk/...

ja mam HP compaq 6715b čiže niečo podobné , tiež som skušal NHC a blblo mi to, vyhodil som ho z PC a ide to bez problemo, teplota okolo 50 stupnov, daj si tam Everesta a vidíš všetko čo potrebuješ, ten noťas si to postraži sam

Prosbicka :
Nebol by ste ochotny mi pomoct ohladne HP 6735s , alebo lepsie povedane s obnovou zalozneho CD ?
Zhorel mi pod rukami uplne novy NB a cas ma tlaci ...
Dakujem aspon za odpoved
ICQ: 49176376
Saell

Ahoj
Mam taky HP 6735s a nainstalovany NOTEBOOK HARDWARE CONTROL 2.
A pri velke zatezi (hrani 3D her jako treba COD4) me stoupne teplota na 70 stupnu.
Maximalne se me zatim dostala na 71...

Takze ti to bud ukazuje blbe, nebo pouzivas notebook na spatne podlozce (polstar, deka apod.).
Je i mala sance ze je to vadny kus...

Je to AMD, ty se jeste divis? Ty vzdycky hraly jak dive... Napis do servisu mail jestli je to normalni, tady se budou vymyslet vselijake teorie, tam ti odpovi vecne...

Kamarád má taky 6735s, ale teď nevím s kterým procesorem, myslím že k mání byly s dvoujádrovým Turionem a pak Athlonem... nebo naopak? No a taky si stěžoval, když mu prej naloží, tak říkal něco o 80 - 90°C. Zkusil bych se v TS Bohemii zeptat, zda by to brali jako důvod k reklamaci a nebo bych pořídil třeba nějakou chladící podložku (ale zase jejich účinost je, no řekněme sporná).

mám ten notas taky a teploty my jede bez zatížení tak na 66 C a se zatizením to nekdy vyletí i na 91 C me by to ani tak nevadilo kdyby tak nesel slyset ten vetrak ......je fakt dost hlasity

Mám přesně ten samý model. Teplota je čím dál vyšší, větrák mám pocit čím dál hlučnější a během hraní her se do dvaceti minut přehřeje a vypne. Jdu vyměnit větrák.

Raon a ostatní:Co všechno ste udělali proto,aby ste tu teplotu CPU snížily?

Mám HP 6735s s procesorem AMD Turion X2 64. Vysoké teploty jsou u něj normální, ale také se docela rychle zanáší větráček. Při normální intenzitě užívání (cca 2 hodiny denně, 357 dní v roce) je potřeba po zhruba půl roce vyčistit. Napsal jsem o tom článek s poměrně dost podrobným návodem na vyčištění vč. obrázků, tak doufám, že vám pomůže. http://hyroumen.blogspot.com/2009/11/cisteni-notebooku... ...

já mám AMD ATHLON 64X2 v notebooku msi a pri auktuální low zátěži mám teplotu 96° a při větší zátěži sem to vytáhl i na 106° na procesoru a 103° na grafice, v pondělí jde do servisu, neni to normální totiž :D, ste lowkaři, já si zapařím hry aji uvařím večeři na notebooku :D

ahoj, já tenhle notebook mám taky a s teplotou mám problémy též.po zapnutí má tak 55°C, jakmile zapnu prohlížeš, stoupne na 70°C a při spuštění filmu, prohlížení obrázků, či jenom otevření náročnější stránky šplhá teplota k 95°C...mám rekord 98°C...sice je to trochu smutný rekord, ale na představu, jak to funguje ideální...ted mám zapnutou jen tuhle stránku a notes má teplotu 79°C...jak si an tom teď ty?

Zdravím vás tiež mám pocit, že sa mi prehrieva NB mám HP 6735s procesor AMD TURION X2 OS WINDOWS XP. a pri spustení tejto stránky mi EVEREST ukazuje teplotu procesora 70 stupňov čo si myslím, že je dosť nehovoriac o tom, keď si pustím hru alebo nejaký film. Brat má taký istý NB ako ja kupovali sme ich spolu len on má WINDOWS 7 a jemu ide aj tichšie aj má oveľa nižšiu teplotu. Môže mať na to vplyv aj operačný systém? Poprípade môžem to skúsiť dať do servisu keďže je to ešte v záruke?

Skus dat novou pastu pod procesor.Mam stejnej a docela my topil,dal jsem tam pastu a dobry.Skus a uvidíš...