Teplota CPU a grafické karty

Zdravím,

pořídil jsem si nový notebook HP 4525s a docela mě zaskočily teploty, které vykazuje dle HWMonitor. Grafická karta ATI Mobility Radeon HD 5470 má kolem 55 - 63 stupňů a jednotlivá jádra procesoru AMD Phenom II 960 jsou na 55 - 59 stupních. A to je spuštěný internetový prohlížeč, např. Word a řekněme Winamp, nic náročného.

Jsou to normální teploty?

Odpovědi na otázku

Chlazení notebooku je podstatně horší než stolního počítače, takže je to normální.

jacku teploty jsou normální. Zajisti notebooku dostatečný přístup vzduchu a pokud ho máš na stole
dej si pod něj podložku, co nedrží teplo. Mámě sem dal pod notebook skleněné prkénko, na kterém si zbytečně tupila nož a notebook hned snížil teploty asi o 3 až 5 stupňů oproti dřívějšku, kdy byl notebooku jen na dřevěném stole.