» Poradna » Notebooky

Teplota a hluk od grafické karty z notebooku

Dobrý den,koupil jsem si notebook HP ProBook 470. Když jsem na internetu, tak grafická karta "fuňí" jako při pořádné zátěži.Děkuji za radu jak to vyřešit.Petr

Odpovědi na otázku

Tím že jsi na internetu myslíš, že máš otevřený prohlížeč, nebo jenom to, že jsi připojený? Pokud je to ten druhý případ, tak si odviruj systém.

Ne, já zapnu notebook přejdu na web a notebook topí jako při hraní her.

A jak víš, že je to zrovna grafická karta? Takže když jsi připojený k internetu, ale nemáš otevřený prohlížeč, tak to nedělá?

Z otvoru pro cirkulaci vzduchu v nt je veliké teplo.Co zchladit nt, třeba chladící deskou.

Ptal jsem se tě na dvě otázky, odpověděl jsi na jednu.

delaloto i pri prvnim zapnuti noveno toteboku mozna mas zapraseni ventirator nebo sitku

Jak víš, že to je zrovna od grafické karty? Ntb mají společné chlazení procesoru i grafiky, pokud je v něm nějaká dedikovaná, jinak je integrovaná přímo v CPU. Podívej se, jestli nemáš CPU nějak nezvykle moc vytížený, cca >70%