Teplo a PC

Teraz v lete viac pracujú ventilátory. Treba PC šetriť a nepúšťať veľa 1080p videí, aby nebol horúci? Nevadí to?

Odpovědi na otázku

1. aký CPU?2. akýc chladič3. aká case?4. aké ventilátory?5. aké teploty?6. ani fHD h265 Ti dobré CPU nevyťaží na max, tak by som sa nebálAk máš i7-7700 a FERA 3 1224 môžeš spúšťať aj najnáročnejšie hry pri min. otáčkach ventilátora na chladiči. Ak máš pretaktovaný i7-7700K s FERA 1012 a ani jeden prídavný ventilátor, tak by som sa pri hrách (resp. vyťažovaní CPU) bál

Mám ventilátory. Aké neviem.Nevyznám sa.

Teda pardon 3 ventilátory dva oproti sebe a jeden prídavný.

Mať tak tvoje starosti , dievča ! A čo východ a západ slnka ? neriešiš ? PC je blbovzdorný , ak sa prehreje tak sa vypne!

Že nebudeš pouštět videa vůbec nevadí.Lepší je jít k vodě.

Mě nevadí když si nebudeš pouštět videa.

Co jestli nevadí? Že nebudeš pouštět videa? No nám určitě ne

Pokud maji teploty na PC nejaky pozorovatelny vliv, jedna se o HODNE blbe navrzeny / sestaveny pocitac. Pripadne pocitac, u ktereho byla extremne zanedbana udrzba (odstranovani prachu z chladicu).

Samozřejmě, že když nebudeš pouštět videa tak to ničemu nevadí. Vůbec netuším jak tě vůbec napadlo se na to ptát

Nie, dala som blbo otázku.Nevadí to pre PC? Predsa keď sa sleduje veľa videí Full HD,tak to dá vetrákom a CPU zabrať.

"Predsa keď sa sleduje veľa videí Full HD,tak to dá ... zabrať.", hlavne ludskemu zraku.Odloz sledovanie videi, na uprsane, sychrave, jesenne pocasie, v lete treba do prirody."to dá vetrákom a CPU zabrať" , vetraky su miziva polozka a CPU (pokial pracuje v pripustnom rozsahu teplot) je to styri (pardon - jedno).Do Tvojho PC niekto investoval urcite peniaze. Tak si ho uzivaj podla potreby. Pocitace dnes velmi rychlo moralne starnu. Je mozne, ze PC za par rokov vyhodis, pretoze stary HW nebude vyhovovat a ked to nastane, vyhodis ho bez ohladu, ci ho dnes budes setrit.Je to ako investovat peniaze do auta a mat ho v garazi, pretoze jazdou sa opotrebovava motor, pneumatiky ...

Koukám, že máš opravdu problém se vyjádřit. Možná by bylo lepší, kdybys počítač schovala do skříně, přestala jen čumět na filmy a šla třeba mezi lidi.

Tohle vypadá na trollovinu...

Že to tak vypadá ještě neznamená, že to tak je...

Nevadí. Zkuste uvažovat následovně. V zimě máte v místnosti přibližně 22-24 stupňů. V létě nebudete mít v místnosti víc než 30 stupňů. Rozdíl 6-8 stupňů se neprojeví žádným dramatickým nárůstem vnitřních teplot v PC. Pusťte problém z hlavy.