» Poradna » Notebooky

Teplé barvy obrazovky po setmění

Dobrý den,mám win 10 jen krátce a nevím si rady s jednou věcí. Na svém předchozím nb jsem používala f-lux - program, který mi sám podle hodin upravoval jas a barvy (teplé/studené odstíny) obrazovky. To jsem si dokázala regulovat podle toho, jak bylo potřeba. Ale teď na novém nb s 10 se mi to děje úplně samo, třeba teď večer o půl8 mi zoranžověl displej, je to až moc tmavé a nepříjemné a já nevím, kde tady tu funkci vypnout (ani nevím, jak se jmenuje). Projela jsem možnosti nastavení, ale asi špatně hledám, prosím o radu, kde to najít. Chci to vypnout. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Pravým tlačidlom myši kliknúť na plochu a vybrať "Nastavenie obrazovky". Vypnúť "Nočné osvetlenie".

Zakaž ten MS nesmysl a dej si tam zase flux.

Holky, který používaj f.lux jsou prostě sexy. Jinak je to přesně, jak píše kolega nahoře.

Nastavení, Obrazovka, Noční … Můžeš si nastavit kdy a barvu.