» Poradna » TV, audio a video

Televízor do 1500 až 1800 €

Ahojte,akú TV do vyššie uvedenej sumy by ste odporučili?- značky len Samsung, LG, Sony- hlavne asi na filmy- dobre pozorovacie uhly- 13-165 cca uhlopriečka- pri Android TV aby bol update na Google TV, keďže android TV končí- rozmýšľam nad týmtohttps://www.alza.sk/65-lg-oled65c15-d7140369.htmhttps://www.alza.sk/65-sony-bravia-xr-65x95j-...

Odpovědi na otázku

Nic ve zlém, ale proč vy kluci slovenští (a holky) furt na českých stránkách uvádíte ceny a požadavky na cenu v Eurech? Kdo to má pořád přepočítávat? Dejte aspoň v lomítku za cenu v € cenu v naší měně (Kč). Děkuji.

ja to prepocitavam uplne vzdy :) lebo neviem, ci je 5000 za SSD vela alebo malo. 200€ viem kolko je :) takze teba to raz za mesiac nezabije.

OTpospa58 - ty máš nejaké problémy? Potom prečo sa niekde na slovenských udávajú ceny v CZK? Okrem toho - kalkulačka na meny funguje.A za ďalšie - i keď je to česká Poradna - nedáva ti to právo určovať, v akej mene budeme tu udávať ceny. Na to si primalý pán!

No ja nevim, ako bratia, ale ja se nenaucil v rychlosti nasobit x25...
Takze me cena v € osobne zdrzuje.

do 55 000 kc cca

do tej ceny je najlepšia technologia OLED pri TV ci už nie?

Žiaden, šetri, budeš ich za chvíľu potrebovať. Ak sa pokazil starý stačí aj TLC zo sady *C*735 a vyššie. Presné nastavenie farieb z výroby malo vždy iba SONY a LG v minulosti, to je pravda, preto nechápem ten SAMSUNG. OLED sa zatiaľ nepodarilo odstrániť vypaľovanie pixelov, to vidím stále ako rozmar, ako 3D, plazmu, a podobne. Ano, bolo tu prechodné obdobie keď LCD nemalo na plazmu v pôvodnom terestriálnom vysielaní, ale tá doba dávno pominula. LG ma Android TV resp. Google TV ? Pokiaľ viem, nešťastne vsadili na WebOS. Takže, prečo nie TLC ? Ten obraz je už v radách C v poriadku a bežný smrteľník pozná leda tak h.vn.

bud sony alebo LG to bude...oled nie možno skor nanocell ci microled uvažujem na čo si dať ešte pozor?

Nedokážem sa stotožniť s tvojimi voľbami. Za prvé, ako som už povedal, LG nemá Android TV ani novší Google TV, ale WebOS. Nekupuj si modelové rady 2021. SONY ešte nevydal TV s Google TV. A to čo som tu už zmieňoval ako alternatívu (TLC rada C od 735 model 2022) má ako jediné Quantum dot s Google TV s ONKYO reproduktormi za cca 500 - 600 Eur a 144Hz obrazom v 4K ,.. atď. Reálne rozdiel v obraze bez priameho porovnávania už nepoznáš. Ľudia bez okolkov akceptujú pre saturovaný SAMSUNG, tak prečo nie TLC keď rozdiel v obrazu oproti SONY je akurát v tónovaní a za tú cenu to nestojí. Naviac od nasledujúceho roku bude strašne silná recesia, pokiaľ nie 3 svetová, peniaze už teraz prudko strácajú hodnotu. Fakt netušíš prečo je nákup čohokoľvek spotrebného strašná chyba ?

ved sony ma niektore kusky aj s Google TV...prave pozeram...TLC neviem, je to nova značkabud niečo od sony alebo LG ma laka

No tak potom si kúp Smrad TV Sony Bravčová KD-55X85K

TLC je co? To je nejaka slovenska firma na vyrobu halusek? Asi myslis TCL.

Pravdu mas, pletie sa mi poradie pismen v skratke. A prave si idem zalozit firmu na vyrobu halusiek, tak uz viem, ako ju pomenovat.

halusky sa kupuju COOPe, odkedy som ich objavil, uz domace nerobim.

Ale aj tak, ked si to tak vezmes, co je natom take uzasne ? Ved je to len voda, muka a na vrch nieco, co sa naslo vedla ovce na zemi.

OLED panel mam na TV PHILIPS + QLED u TCL C7**.Na Ambilight od Philips jsem si jiz zvykl natolik, ze pri volbe dalsi TV pujde pravdepodobne od opet o PHILIPS. Momentalnimu modelu OLED (2020) nemam v podstate co vytknout.Byt tebou, podivam se na nasledujici modely :(Never ze kdyz ma TV panel OLED ze je vylozene lepsi, kuprikladu NEO QLED ma sve vyhody tak jak nektere QLED modely s mini LED od TCL)• LG 55C1• Panasonic TX-55HZ1000• Sony KD-65XH9096• Philips 55OLED855• Samsung NEO QLED 50QN90APS: Pro filmy a dnes uz bych nevolil televize s obrazovkou IPS.