» Poradna » Programy

Televizní program s exportem vybraných pořadů do google kalendáře

Zdravím.Potřeboval bych poradit nějaký freeware program nebo internetové stránky, kde by bylo možno si zvolit přijímané kanály - v mém případě DVB-T - a u těchto kanálů televizní program. Po označení nějakého pořadu by se měl tento pořad objevit v "Osobním plánovači" a automaticky přenést se do google kalendáře.Všechno by to splňoval "vtelevizi.cz" , ale bohužel se mi vybrané pořady nepřenášejí ihned do google kalendáře, pouze když dám kalendář znovu připojit pomocí URL adresy. To je nějaká chyba, mělo by se to dít automaticky a druhý kalendář by se neměl odhlašovat a znovu připojovat. V PC je Win XP.Jestli by někdo mohl poradit ev. nasměrovat na nějakou jinou free aplikaci.Díky.

Odpovědi na otázku

Po nějakém laborování je přeci jenom nějaký posun vpřed a to ten, že už se z osobního programu na účtu "vtelevizi" data stahují do google kalendáře, ale až po dlouhé době. Např. do osobního programu "vtelevizi" přidám pořad večer a v google kalendáři je zobrazen až ráno. Nebo je přidán ráno a v google kalendáři se objeví až odpoledne.Nejde někde nastavit, jak často se mají data synchronizovat ?Pokud třeba přidám záložku na jednom PC v prohlížeči Chrome tak se na druhém PC objeví téměř hned. U těch kalendářů by to mělo být podobné nebo ne ?