Televizní karta

Dobrý den, zajímalo by mě, pokud si pořídím televizní kartu, jestli pak půjde připojit k pc videopřehrávač. Potřebuji nějakým způsobem dostat do pc, filmy nahrané na VHS pásku,tak právě nevím,jestli by to vyřešila televizní karta. Pak se pokouším dostat do pc i film na DVD,ale to se mi taky nedaří. Mockrát děkuji za tipy a nápady!

Odpovědi na otázku

Možnosti jsou tři. Buď televizní karta, ale aby měla vstup pro signál z videa, nebo grafická karta s VIVO.
A nejlepší možnost ohledně jednoduchosti ovládání a výsledné kvality je koupit např. www.alza.cz ...

Koukám, že odkaz nefunguje , tak PHILIPS DVDR3510V - VHS a DVD rekordér.