» Poradna » Mobily

Televize

Zdravim, mám od léta televizi Hyundai, vymazal jsem si z ni kanaly, ktere nepouzivam a pouzivat nebudu a obcas se mi stejne nejake pridaji a nebo se mi prehazi programy. Je na uvazeni to reklamovat? Díky

Odpovědi na otázku

Tak si vypni automatické ladění/vyhledáváníA na reklamaci to nejní.

Zkusim, dekuji

Nevím jak Hyundai, ale třeba TV PHILIPS mají funkci pro automatické přidání nových programů. Nastavené pořadí se vždy změní. Řeší se to vetšinou přes oblíbené programy, kde nastavení zůstává stejné.

To je pravda, mohl bych je naskladat do oblibenych.. dekuji

Je fakt, že některé lacinější TV, ke kterým patří i Hyundai, podobné softwarové chyby běžně mají, ale taky je možné, že tam máš jen zapnutou automatickou aktualizaci kanálů, někde v menu ladění.

To me ani nenapadlo. Zkusim to dekuji